STEREO BÆNK/SKINK, 1970'erne.

STEREO BÆNK/SKINK, 1970'erne.
794113. STEREO BÆNK/SKINK, 1970'erne.

Fineret med jacaranda. To delte. Justerbar del med skuffe. Korteste længde 147. Bredde 42. Højde 47

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.924