CAMPINGMØBLER, midten af det 20. århundrede.

792143. CAMPINGMØBLER, midten af det 20. århundrede.

Bord med 2 stole og 2 taburetter.
Bordlængde 70 cm.
Bredde 45.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bordlængde 70 cm.
Bredde 45.

Brugsslitage.

Antal besøg: 419