SOFAGRUPPE: Neo-rokoko stil, 3. del, midten af det 20. århundrede.

79202. SOFAGRUPPE: Neo-rokoko stil, 3. del, midten af det 20. århundrede.

Mahogni farve, betrukket med grønt, geometrisk mønstret stof. Sofa længde 140, bredde 80 højde 98 cm.

Brugsslitage, polstring i god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 774