DAMPMOTOR, Wilesco D18.

DAMPMOTOR, Wilesco D18.
791946. DAMPMOTOR, Wilesco D18.

I original æske.

Brugsslitage. Platform til lampen mangler, ikke passagen.

Få foretaget en gratis vurdering!

I original æske.

Antal besøg: 1.534