TRÆFIGURER, 3 stk, 1900-tallet.

790468. TRÆFIGURER, 3 stk, 1900-tallet.

Drikker gammel mand signeret, højde 16,5 cm Stående gammel mand højde 18,5 cm Gammel mand med kurv, højde 17 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 290