Gulvlamper, et par, "Jack", plastik, Tom Dixon, 2000'erne.

789891. Gulvlamper, et par, "Jack", plastik, Tom Dixon, 2000'erne.

Gulvlamper i hvid plast. Stabelbar og kan bruges som skammel.
Højde ca 52 cm.

Slitage, ridser, snavs. Mangler el / armatur.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 52 cm.

Antal besøg: 2.125