BENELLI. RAFFAELO FEDERICO kal. 12.

789199. BENELLI. RAFFAELO FEDERICO kal. 12.

Nummereret 557 fra et begrænset oplag på 2000 eksemplarer.
Tudlængde: 65 cm Produktionsnummer: F101475.

Brugsslitage, forlænget stempel, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.384