SPISEMØBLER, anden halvdel af det 20. århundrede.

78692. SPISEMØBLER, anden halvdel af det 20. århundrede.

Eg, 6 stole, 2 lænestole, bordudtræksplade.

Fremstår med mindre Brugsslitage, mindre pletter på stol. Solbleget bordplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 878