STEFAN SJÖBERG. Ætsning.

STEFAN SJÖBERG. Ætsning.
786724. STEFAN SJÖBERG. Ætsning.

Figurkomposition, signeret og nummereret 65/110, dateret 1979, 49x57 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Stefan Sjöberg (Født 1954)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Stefan Sjöberg (Født 1954)

Antal besøg: 2.757