LP'er, omkring 55 og EP'er og singler, 38 og ALBUM, 2.
786671. LP'er, omkring 55 og EP'er og singler, 38 og ALBUM, 2.
Blandet klassisk, børne-, svensk og udenlandsk pop som ELO, Fem Myror, Bangles, Frank Sinatra, Jailbird Singers, Rock-Boris & his fangevogtere, Artur Rubinstein, Country Four, Lennart Duvsjö, Bullet, The Sweet, Hepstars, Slice of Cake osv. fl.
2 albums til EP og singler.
LP'er i stort set god stand, etui med slid, skader til stede. Blandt EP'erne og singlerne er der ridser, flere sager mangler og nogle har skader og slitage. Ikke fuldt gennemgået.
2 albums til EP og singler.