LP'er, omkring 55 og EP'er og singler, 38 og ALBUM, 2.

786671. LP'er, omkring 55 og EP'er og singler, 38 og ALBUM, 2.

Blandet klassisk, børne-, svensk og udenlandsk pop som ELO, Fem Myror, Bangles, Frank Sinatra, Jailbird Singers, Rock-Boris & his fangevogtere, Artur Rubinstein, Country Four, Lennart Duvsjö, Bullet, The Sweet, Hepstars, Slice of Cake osv. fl.
2 albums til EP og singler.

LP'er i stort set god stand, etui med slid, skader til stede. Blandt EP'erne og singlerne er der ridser, flere sager mangler og nogle har skader og slitage. Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 albums til EP og singler.

Antal besøg: 701