ROJ FRIBERG. Litografi.

ROJ FRIBERG. Litografi.
786566. ROJ FRIBERG. Litografi.

Sammensætning med mennesker. Signeret og nummereret 49/95 ex. Dateret -76. 51x61.

Oramad. Bladet gulnet, mindre overfladeridser og pletter samt taperester i margenerne.

Kunstner/designer

Roj Friberg (1934–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Roj Friberg (1934–2016)

Antal besøg: 2.104