VASKESERVICE 3 dele Begyndelsen af det 20. århundrede.

78630. VASKESERVICE 3 dele Begyndelsen af det 20. århundrede.

Rörstrands Juno. 8-sidet tønde diameter 46 cm. Kandehøjde 30 cm. sæbekop 12 cm Diameter.

Der opstår krakeleringer, Små revner i bunden af vasken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 751