AUTOGRAF/BREV, Albert Engström.

785635. AUTOGRAF/BREV, Albert Engström.

Signeret brev til Gustav Upmark fra Albert og Sigrid Engström 26x22 cm.

Mindre Overfladeslitage Uindrammet og mindre plet i margen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.637