GÖSTA LARSON. Pastel.

GÖSTA LARSON. Pastel.
785569. GÖSTA LARSON. Pastel.

Bybillede med mennesker. Signeret og dateret -65. 29x20 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
785569. GÖSTA LARSON. Pastel.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 493