HÅNDKURVE, (2), og TRÆÆSKE, 1800/2000 århundrede.

785277. HÅNDKURVE, (2), og TRÆÆSKE, 1800/2000 århundrede.

Nævekurv, højde 20 cm, længde 58 cm, bredde 35 cm.
Trækasse, højde 30 cm, længde 57 cm, bredde 35 cm.

Aldersrelateret Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Aldersrelateret Brugsslitage.

Antal besøg: 886