STICKERT, for det svenske luftvåben.

785092. STICKERT, for det svenske luftvåben.

Forgyldt messing.
Længde 35 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt messing.
Længde 35 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 944