JOHN FALCONAR SLATER. Olie på lærred, signeret-85.

78466. JOHN FALCONAR SLATER. Olie på lærred, signeret-85.

Kystbillede med figurer, 30 x 45 cm.

Reparation, malingtab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Reparation, malingtab.

Antal besøg: 1.420