784011. EVA EDLING. Olie på lærred.
Portræt af fru Louise Steyern nee Reuterskiöld Bagudstillingsmærke fra Association of Swedish Female Artists. Signeret E. Edling og dateret 1907.
85x70 cm.
85x70 cm.