GRYDESKAB og Kommode, malet træ, første halvdel af det 20. århundrede.

783813. GRYDESKAB og Kommode, malet træ, første halvdel af det 20. århundrede.

Potteskab, længde 56 cm, bredde 46 cm, højde 83 cm.
Kommode med 3 skuffer, længde 52, bredde 33 cm, højde 74,5 cm.

Tørre revner, pletter, brugs-/aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 507