LOUIS VUITTON, Taske/Weekendtaske "Keepall 55 Bandoulière".

781957. LOUIS VUITTON, Taske/Weekendtaske "Keepall 55 Bandoulière".

Datokode VI0932.
Monogramlærred med detaljer i læder og guldfarvet metal.
Mangler skulderrem og lås.

En vedhæftning til øjet (hvor skulderremmen var fastgjort) defekt, øje er til stede.
Brugsslitage. Detaljer i læder og messing med nogle gange kraftigere slid, mindre pletter indvendigt, tørre revner. Lynlåsen noget træg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Datokode VI0932.
Mangler skulderrem og lås.

Antal besøg: 2.700