CHIFFONJÉ, 18/1900-tallet.

CHIFFONJÉ, 18/1900-tallet.
781016. CHIFFONJÉ, 18/1900-tallet.

Længde 108 cm, dybde 48 cm, højde 117 cm.

Det ene beslag mangler, slid, kantskader, mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 313