BRYLLUPSSKAB, almue, dateret 1803.

780841. BRYLLUPSSKAB, almue, dateret 1803.

Længde ca 64 cm, bredde 29 cm, højde ca 79,5 cm.

Alder og Brugsslitage. Masketung. Senere låse Alle 3 skuffer med senere bund. Bagside med skruer. Senere lister, men antikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.597