Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Kunst
Malerie
THEODOR ULRICHSEN. Landskab, olie på lærred, signeret Th. Ulrichsen.
780277. THEODOR ULRICHSEN. Landskab, olie på lærred, signeret Th. Ulrichsen.
24 x 34 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
24 x 34 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
451