DOSA, sølv, Stephan Westerstråhle, Stockholm, 1807.

77747. DOSA, sølv, Stephan Westerstråhle, Stockholm, 1807.

Diameter 7 cm. Forgyldt indvendigt.

Aldersrelateret slitage, gravering på låget Brud på låg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.101