BARSTOOL, Fire design.

BARSTOOL, Fire design.
776540. BARSTOOL, Fire design.

Sædehøjde 72, ryghøjde 105 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 943