GERHARD NESWADBA. SOMMERBLOMSTER ENG.

776122. GERHARD NESWADBA. SOMMERBLOMSTER ENG.

Neswadba, Gerhard (f. 1941 Darmstadt) - "Sommerblomsteng", olie på lærred, signeret nederst til højre, ca. 70x60cm, uindrammet.

lette alderstegn.

Få foretaget en gratis vurdering!

lette alderstegn.

Antal besøg: 2.929