RAVHÆNG, RUSSISK SØLV 875.

RAVHÆNG, RUSSISK SØLV 875.
776045. RAVHÆNG, RUSSISK SØLV 875.

Stort trapezformet vedhæng, forgyldt bæreløkke og stemplet 875 for russisk sølv, længde 6 cm, bredde 3,2 cm, tykkelse 1,3 cm, vægt 13,2 gram.

Meget velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Meget velbevaret.

Antal besøg: 715