77520. FOOD SERVICE, 94 dele, flintvarer, "Shanghai", Rörstrand.
24 middagstallerkener, 22 dybe tallerkener, 12 forretstallerkener, 18 små tallerkner, 8 serveringsfade, 8 portioner, kande, sauceskål.
Krackelyr, Brugsslitage, lejlighedsvis Kantstødt, sauceskål med større Kantstødt.