RALF ARTZ. Farve serigrafi.

RALF ARTZ. Farve serigrafi.
773585. RALF ARTZ. Farve serigrafi.

Sammensætning med kvinde. Signeret og nummereret 117/350 ex. 92x70 cm.

Oramad. Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 403