BORD, signeret Jean Rene, 1970'erne.

77166. BORD, signeret Jean Rene, 1970'erne.

Aluminiumsbund, glasbordplade.
Længde 70, bredde 50, højde 43 cm.

Brugsslitage, stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, stødmærker.

Antal besøg: 7.562