STICKERT, for det svenske luftvåben.

771510. STICKERT, for det svenske luftvåben.

Forgyldt beslag med oprullet wire.
Længde 34,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 34,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 2.284