BORDLAMPE, midten af det 20. århundrede.

769456. BORDLAMPE, midten af det 20. århundrede.

Glas, dækket med prismer. To lyspunkter. Længde ca 34. Højde inklusiv skærme ca 43 cm.

Ikke funktionstestet. Overfladeslitage. Kantstødt. Løs glasdekoration i midten og dekorative elementer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 568