767332. BERTIL VALLIEN. SKULPTUR, glas, Kosta Boda Atelier, slutningen af det 20. århundrede.
Hvid/blå indretning med rød flyvende mand.
Højde 9,5 cm.
Diameter ca 10 cm.
Signeret under 8BVAAT, 019007/1000, Kosta Boda Atelier, B.Vallien.
Ingen anmærkninger.