767053. ERNST WOLFHAGEN. mandligt ansigt.
Ernst Wolfhagen (22.08.1907 Hannover - 05.06.1992 Hannover); Træsnit på lagt papir, signeret i grafit, nummereret 2/25 og dateret 1958, enkel indramning bag glas. mål ca. Ramme 47x63 cm.