PUDE, broderet, 20. århundrede.

767024. PUDE, broderet, 20. århundrede.

110x50 cm.

Slitage og kanter med huller.

Få foretaget en gratis vurdering!

110x50 cm.

Slitage og kanter med huller.

Antal besøg: 450