BORDSPEJLE, 2 stk.

BORDSPEJLE, 2 stk.
76650. BORDSPEJLE, 2 stk.

Fyr med æske; længde 57, dybde 21,5, højde 61,5. Med ovalt spejl; længde 45, dybde 16,5, højde 56,5.

Brugsslitage, ormetung, mangler muligvis en krone på ovalen, skal limes.

Få foretaget en gratis vurdering!
76650. BORDSPEJLE, 2 stk.

Antal besøg: 763