SOFFBORD, 1960'erne.

SOFFBORD, 1960'erne.
76481. SOFFBORD, 1960'erne.

Længde 119, bredde 52, højde 56 cm. Totallængde 153 cm med udtræksskive.

Slitage, pletter, ridser, misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!
76481. SOFFBORD, 1960'erne.

Antal besøg: 843