SKÅLE, 2 stk, samt VASE og LYS, glas, Orrefors, sign.

764597. SKÅLE, 2 stk, samt VASE og LYS, glas, Orrefors, sign.

Lanterne, signeret Of, højde 7.
Skål, signeret Orrefors J 4411421, højde 11, diameter 14.
Vase, Gunnar Cyrén, signeret Orrefors GC 0854-20, højde 16, diameter 9.
Skål, Lars Hellsten, signeret Orrefors LH 4384-12, højde 10, diameter 15,5 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt slid.

Antal besøg: 764