MÅNS ROSSANDER. Landskab, olie på lærred, skilt og dateret -89.

76329. MÅNS ROSSANDER. Landskab, olie på lærred, skilt og dateret -89.

25x23 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Måns Rossander (Født 1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

25x23 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Måns Rossander (Født 1944)

Antal besøg: 5.900