KIRKE, højde 30 cm.

KIRKE, højde 30 cm.
76324. KIRKE, højde 30 cm.

Stel i uædle metal beklædt med prismer.

Kantstødt, prismer mangler og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
76324. KIRKE, højde 30 cm.

Antal besøg: 804