KARL SCHAEFER. Olie på lærred.

762882. KARL SCHAEFER. Olie på lærred.

Skovbillede, signeret, 46x54 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Antal besøg: 2.015