HERRGÅRDSUR, første halvdel af det 20. århundrede.

76248. HERRGÅRDSUR, første halvdel af det 20. århundrede.

Herregårdsur, eg, egefiner, lod, vedhæng er tilgængelige.
Går og slår Højde 95 x 34 cm.

Mangler et dekorativt element, ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Går og slår Højde 95 x 34 cm.

Antal besøg: 1.699