SKULPTUR i form af en båd, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda.

762401. SKULPTUR i form af en båd, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda.

Længde 17,5 cm. Signeret Kosta Boda B. Vallien 005821-95.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.255