ENGELSK Kommode I MAHOGNY.

ENGELSK Kommode I MAHOGNY.
761084. ENGELSK Kommode I MAHOGNY.

Kommode, engelsk, mahogni.
Forsænket messingbeslag. Messinggreb også på siderne Højde 73 cm Bredde 71 cm Dybde 29,5 cm.

Brugsslitage, mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kommode, engelsk, mahogni.

Antal besøg: 5.278