SOUVENIRÆG, Rusland.

SOUVENIRÆG, Rusland.
759111. SOUVENIRÆG, Rusland.

Faberge replika.
Porcelænsæg med forgyldt metal. Poleret sten øverst.
Højde inkl. stativ ca 6 cm Stemplet.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
759111. SOUVENIRÆG, Rusland.

Faberge replika.

Mindre slitage.

Antal besøg: 2.074