KASSE og afhentning af nøgler/låse.

758996. KASSE og afhentning af nøgler/låse.

2 æsker, længde ca 16-18 cm Original Certina æske, længde ca 12,5 cm Større æske, længde ca 32 cm.

Alder og Brugsslitage. Låse og nøgler ikke gennemgået.
To kister mangler låse. Der mangler et hængsel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 622