REMINGTON. 700 ADL cal: ,222 Rem.

758526. REMINGTON. 700 ADL cal: ,222 Rem.

Tudens længde: 60 cm.
Produktionsnummer B6358606 Fontaine 3-9x40 medfølger.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tudens længde: 60 cm.

Brugsslitage, ridser.

Adresse

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Placering
Butiksbunkern
Antal besøg: 10.125