CANAPE, slutningen af det 19. århundrede.

75849. CANAPE, slutningen af det 19. århundrede.

Sofa klædt i belgisk bomuldsplys Længde 210, bredde 80, højde 100 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.204