BOGHYLDE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

758094. BOGHYLDE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

2 sektioner plus hængende hylde og top. Længde 165, bredde 52, højde 190 cm.

Afblegede områder og Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 661