SAKO. 85 HUNTER LAMINERET RUSTFRI, kaliber 30-06.

754831. SAKO. 85 HUNTER LAMINERET RUSTFRI, kaliber 30-06.

Antal patroner 5, best. nr. 774324, løbslængde 56 cm.
Zeiss Duralyt 2-8x42 monteret.
Beartooth stempelknastløfter og Promax kuffert medfølger.

Brugsslitage, lejlighedsvis ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 7.187